Tiskněte levněji...spočítejte si cenu tisku sami.

HotLine: 608 703 245
Z důvodu navyšování cen papíru dodavateli a zavádění direktivních poplatků Evropskou únií (100-150 Euro/tuna ) nejsme schopni dlouhodobě garantovat kalkulovanou / výslednou cenu. Více informací o dodávkách papíru a cen Vám rádi poskytnou dodavatelé jako např. Igepa, Papyrus, Antalis, Europapier ...atd. zveřejněno 21.10.2021

Proč se registrovat?

Jste naším zákazníkem? Chcete se stát naším zákazníkem?
Zaregistrujte se a využívejte všech výhod, které vám registrace přinese:

Členství ve Věrnostním programu

Platnou registrací se stáváte členem Věrnostního programu a při každé uskutečněné objednávce obdržtíte 3% bonus z vyfakturované ceny (bez DPH). Detailní informace o výhodách a čerpání bonusů čtěte na stránce Věrnostní program.

Vlastní FTP účet

Ihned po registraci automaticky získáte svůj vlastní FTP účet pro nahrávání souborů. Nikdo další nebude mít přistup k datům, která na server nahrajete.

Kontaktní údaje zadáte pouze jednou

Vaše kontaktní údaje (jméno, firmu, e-mail, dodací a fakturační adresu) nemusíte vyplňovat stále znovu při každé objednávce. Údaje vyplníte pouze jednou. Zadané údaje údaje můžete po přihlášení kdykoliv měnit.

Přístup ke všem objednávkám.

Vaše objednávky se ukládají na účtu, který si registrací vytvoříte. Budete mít přehled o tom, co jste kdy tiskli. V případě opakovaného tisku stačí vyhledat objednávku a znovu ji odeslat, případně změnit některý z parametrů.

Přednostní zasílání informací o slevách a dalších výhodných akcích.

Budete dostávat aktuální informace o slevách a dalších nabídkách naší tiskárny.

 

Zaregistrovat se